Зустріч з Сікорою

9 лютого 2016 року учні гімназії  зустрічалися із  співаком та композитором, лауреатом  міжнародних конкурсів, заслуженим діячем культури і мистецтв  України, професором Миколою Сікорою та концертмейстером,  лауреатом  міжнародних конкурсів  Оленою Слюсаренко. В рамках Різдвяного вернісажу відбулася презентація  книжок та СД-диску «Українське Різдво», «Абетка диригента». Слухачі мали можливість почути у живому виконанні відомі і маловідомі фольклорні твори різдвяного циклу такі як: «Свята ніч», «Зійшла вже зоря», «Ясна зоря». Високоповажні митці ще раз переконали слухачів: наші українські різдвяні  традиції – це висока духовність, яку ми повинні берегти і примножувати особливо зараз, коли йде війна, коли гинуть люди, коли є загроза територіальної цілісності України. Світлій пам’яті героїв Небесної сотні  була присвячена музична композиція «Мамо не плач», а трагічно знищеним мільйонам українців  під час голодомору 1932-1933 рр. – «Czаrna Madonna».

Наприкінці зустрічі учні подякували артистам за цікаву та змістовну зустріч, привітали гостей квітами.

src="http://gymnasium-283.at.ua/sirko/DSC_0230.jpg" />