Лист адміністрації
Київська гімназія № 283
ВГКДО "Днiпpовська Сiч"
Опитування
Як ви знайшли нас?

З теплом у серці

                                                                         

                                                                            З теплом у серці

 

22 вересня на сцені козацької гімназії, відбулась творча зустріч з молодими  освітянами району, називалась вона «З теплом у серці».

         До педагогів, а це були молоді спеціалісти шкіл, їх наставники, молоді учителі району, звернулась начальник Управління освіти Постолюк Тамара Казимирівна, яка сказала: «Учитель – найвище звання, яке існує в суспільстві. Професія педагога вимагає постійного самовдосконалення. При всьому розмаїтті методів навчання й виховання особистість педагога була і залишається його головним інструментом».

         А ще присутні з великою увагою сприйняли виступи священика Романа Матюшенка, директора районного науково-методичного центру – Федину Т.М., директора  Центру практичної психології Гулєвич Т.М., наставника молодих спеціалістів, завідувачку ДНЗ №83 Позіхайло С.С. та інших запрошених гостей.

         Активну участь у святі взяли учні гімназії № 283. Глядачі залюбки переглянули вокально-хореографічну композицію «Стежина у рідний край», флеш-моби лідерів учнівського самоврядування  «Ми – молодь України» та «Нам потрібне мирне небо». Окрасою заходу стало майстерне виконання музичних композицій учасниками естрадно-духового оркестру «Візерунки».

         Ведучими на святі були методисти РНМЦ Володимир Гулько та Тетяна Діденко. Молоді педагоги від районної профспілки отримали подарунки,  а від отця Романа – ікони, книги «Вибрані житіє святих» та благословення. 

 

                                                                                                                                        прес-центр

 

 

 

 

 

 

 

Всього коментарів: 0
avatar