Вуличний Фестиваль ідей

Напередодні свята освітян – Дня працівників освіти, яке традиційно відзначається у першу неділю жовтня, у Деснянському районі відбувся вперше вуличний Фестиваль ідей, у якому активну участь взяли творчі колективи гімназії, зокрема, гурток «Етнолялька» презентував свої вироби – красиві, вишукано оформлені ляльки-мотанки.

Керівник Швед М.В. провів майстер клас – для всіх охочих, а їх було дуже багато, і серед дітей (це учні шкіл №№ 147, 192, 294), і серед дорослих. Сувеніри, зроблені власними руками, діти брали в подарунок із великою радістю. Поряд на столі учні 6-В класу представляли власні вироби, які залюбки подарували голові Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотньому Г.А., начальнику Управління освіти Постолюк Т.К., методисту з обслуговуючої праці Красіковій Г.І.

Цікавою для відвідувачів була і локація фізики. Учень 10-А класу Кошарний Богдан демонстрував власноруч виготовлений телескоп (керівник Єгорова О.В.).

Окрасою заходу став естрадно-духовий оркестр «Візерунки», яким керує Куліш О.П. У репертуарі колективу мелодії української і світової класики. Учасники та глядачі Фестивалю із захопленням сприймали кожен номер гурту. В урочистій частині зустрічі відбулось нагородження великої кількості освітян, серед яких були й представники козацької гімназії:

• заступник директора з господарчої частини – Сулацька В.І.,

• учитель зарубіжної літератури – Панченко Т.Д.,

• учитель англійської мови – Бут А.О.

Свято виявилось незвичайним, цікавим, душевним і багатим на позитивні емоції.