Урок пам’яті “Бабин Яр – трагедія людства»

28, 29 вересня у гімназії №283 проходили заходи, присвячені 75 річниці трагедії Бабиного Яру. Уроки пам’яті, які підготували учні 11-Б класу під керівництвом учителя правознавства Усатої А.Б., приголомшили, вразили, підкреслили: історію не можна повернути назад, але потрібно знати про неї правду і зрозуміти нарешті що мир, життя, злагода між людьми – це найвищі на землі цінності.

На заході були присутні учні 8-9, 10-11 класів, методист РМЦ Шум’якова Н.В., педагоги та адміністрація навчального закладу. Зокрема, директор гімназії В.М. Гнатюк подякував усім учасникам дійства і наголосив: «Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом  не тільки згадати про жертв війни та  Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, які стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом звитяжного подвигу заради порятунку життя людей».