Урочистості у Національній гвардії

17 жовтня 2016 року учні козацької гімназії № 283 м. Києва взяли участь в урочистостях вручення особовому складу Національної гвардії України сертифікатів для отримання житла в с. Тарасівка Києво-Святошинського району. З Північним Київським  територіальним управлінням Національної гвардії України гімназія співпрацює з 2003 року, адже патріотичне виховання дітей та молоді – спільні пріоритети як військових, так і педагогів навчального закладу. Почесна варта, духовий оркестр, а на Покрову – козацька каша, давно стали такими бажаними і пам’ятними традиційними заходами для учнів гімназії – членів Всеукраїнської громадської козацької дитячої організації «Дніпровська Січ». Уроки мужності, зустрічі з ветеранами АТО, екскурсії-огляди військової техніки приваблюють та  пробуджують зацікавленість у старшокласників.

І сьогодні учні гімназії  привітали квітами щасливих новоселів Національної гвардії  з сертифікатами на отримання житла, які вручив Президент України П.О. Порошенко. А на добру згадку -  світлини школярів з Президентом України.