Свято футболу та спорту

7 листопада 2018 року у гімназії № 283 відбулось нагородження переможців та призерів змагань з футболу. До актової зали навчального закладу прибули голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотний Г.В., голова постійної комісії з питань освіти, молоді та спорту Київської міської ради Старостенко Г.В., президент Федерації футболу м Києва Кочетов І.М., начальник Управління освіти Деснянського району м. Києва Постолюк Т.К., начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Оганесян Д.В., депутат Київської міської ради Шарій В.В. та інші поважні гості. Їх зустрічали директор гімназії, заслужений працівник освіти України Гнатюк В.М. та учні козацьких класів.

Голова РДА Заболотний Г.В. привітав команду вчителів Деснянського району, яка посіла 2-е місце в «Іграх столичних освітян», а також переможців Спартакіади учнівської молоді Деснянського району на призи клубу «Шкіряний м’яч». Пообіцяв, що і надалі спорт буде серед найважливіших пріоритетів турботи про здоров’я молоді району. З вітальним словом до переможців та призерів змагань звернулась Старостенко Г.В., яка подякувала командам та переможцям за здобуті перемоги і нагородила команди комплектом футбольних м’ячів. Привітав переможців змагань з футболу і президент Федерації футболу міста Києва Кочетов І.М. та нагородив пам’ятними медалями Федерації голову постійної комісії з питань освіти, молоді та спорту Старостенко Г.В., депутата Київської міської ради Шарія В.В., а також Почесними грамотами Федерації голову РДА Заболотного Г.В., директорів навчальних закладів Сафіуліна В.І., Гнатюка В.М., Макітренко Г.П.

Учасників свята вітав естрадно-духовий оркестр гімназії, лауреат районних і міських конкурсів - «Візерунки», художній керівник Куліш О.П.