Славимо захисників України

Напередодні великого всенародного свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України учні козацької гімназії щиро вітали усіх представників славетного лицарського роду цікавими патріотичними заходами:

• «Посвята в козачата» учнів 5-х класів;

• народознавчими композиціями «Рушниковий квіткограй моєї України»;

• масовими флешмобами «Ми – українці»;

• участю у благодійній акції «Привітай зі святом захисника України» та екскурсіями пересувної виставки «Блокпост Пам’яті», організованої Генеральним штабом Збройних сил України.

12 жовтня у просторій святково прикрашеній актовій залі гімназії відбулось свято «Славимо захисників України», на якому були присутні гості: начальник УО цивільно-військового співтовариства Збройних сил України, полковник Ноздрачов О.О. та офіцери США, заслужена артистка України Інеш, народний артист України О.Василенко, начальник відділу позашкільної освіти та виховання Кулаківська Т.І., генерал козацтва Даневич П.М., заслужений працівник культури Даценко Г.Г., священик Української православної церкви (КП) Віктор Манзюк, член Наглядової ради «Дніпровської Січі» Лепетун О.О.

У виступах юних козачат і дорослих козаків і козачок, у номерах естрадно-духового оркестру «Візерунки», фольклорного гурту «Дніпровські джерела» у серйозній, історично виваженій композиції театру-студії «Дзвін» учні гімназії наголошували, наскільки важливо зараз відродження історичних та культурних традицій українського народу, закликали усіх присутніх своїми діями об’єднатися і відстояти мир, своє майбутнє у нашій єдиній соборній Україні.

По закінченню свята усіх чекала запашна смачна козацька каша.