Різдвяний ярмарок «Подорож до Німеччини»

16 грудня на подвір’ї гімназії № 283 відбулася районна різдвяна ярмарка, адже Різдво не за горами. Це найулюбленіше, найбільш казкове європейське свято не тільки для дітей, але і для дорослих. На благодійній ярмарці, у якій брали участь 16 навчальних закладів району, було все: різдвяні сувеніри і ялинкові прикраси, вироби із бісеру і ляльки-мотанки, хлібна випічка і неперевершені смаколики. Всі зібрані кошти підуть на допомогу бійцям АТО.

Розважали присутніх учні гімназії флеш-мобом, хореографічними виступами, колядками, щедрівками. Окрасою ярмарки був естрадно-духовий оркестр «Візерунки». Запальні, веселі мелодії підбадьорювали, підштовхували до танців і продавців, і покупців.

На ярмарці були присутні почесні гості: заступник відділу культури і освіти посольства Федеративної республіки Німеччини в Україні пан Даніель Лісспер, доцент, кандидат  психологічних наук кафедри романо-германської філології Національного педагогічного  університету ім. Драгоманова, офіційний представник видавництва «Хубар в Україні» Михайлова Ірина Василівна, методист з іноземних мов Мельник Фаріда Сумгатівна, методист з міжнародних відносин Топка Ольга Анатоліївна, методист з української мови та літератури Діденко Тетяна Василівна, представник центру іноземних мов Яснюк Євгенія Владиславівна.

Відкрив ярмарку директор гімназії, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук – Гнатюк Володимир Миколайович.

Згодом в актовій залі гімназії відкрився  конкурс-фестиваль «Подорож до Німеччини», на якому кожна із команд розповідала німецькою мовою про святкування Різдва у німецьких містах. Члени журі сердечно дякували організаторам ярмарки, заступникам директора гімназії Кулик Катерині Євгенівні та Швед Марії Анатоліївні.

Прес-центр.

src="http://gymnasium-283.at.ua/16grudnia/DSC_0235.jpg" />