ПРАВОВИЙ КВЕСТ «ЗАГАДКИ ФЕМІДИ»

18 грудня 2017 року в Київській гімназії № 283 відбулася апробація практичного заняття з правознавства на тему «Загадки Феміди» для учнів 9-11 класів. Вчителем правознавства гімназії № 283 Усатою Аллою Борисівною в рамках реалізації Концепції прямих зв’язків судів з громадськістю розроблено навчальні матеріали гри-квесту з правознавства на тему «Загадки Феміди». На заході були присутні представники Вищої ради правосуддя України, суддя господарського суду Харківської області Суярко Тетяна Дмитрівна, методист районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянського району міста Києва Шум’якова Надія Василівна. На заході були присутні представники Вищої ради правосуддя України, суддя господарського суду Харківської області Суярко Тетяна Дмитрівна, методист районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянського району міста Києва Шум’якова Надія Василівна.

Мета заходу − систематизувати знання учнів про судову систему України, сформувати вміння та навички дітей працювати в команді, захищати свої права за потребою в судовому порядку, працювати з нормативно-правовою базою, застосовувати здобуті знання в практичній діяльності, сприяти формуванню правової культури та популяризувати інститут судової влади серед молоді.

У грі-квесті взяли участь учні 9-Б, 9-Г, 10-В, 10-Г, 11 класів. Кожна команда змагалася у 5 етапах квесту, виконувала різноманітні завдання: представляли свої команди (кожна з них обирала назву, емблему і девіз), складали юридичний сінквейн з поняттями «суд», «суддя», «Феміда», «юрист», розв’язували юридичну головоломку, збирали пазли позовної заяви, завершував квест традиційний конкурс капітанів. У цікавій і динамічній грі перемогу виборола збірна команда учнів 11 класу, друге  місце розділили між собою10-В і 10-Г, третє місце – команди 9-Б і 9-Г класів. Захід проходив весело, цікаво та був пізнавальним. Діти мали змогу поставити судді Тетяні Суярко запитання щодо її професійної діяльності та зробити світлини на згадку.

Прес-центр гімназії