Пожежна безпека у гімназії

День цивільного захисту в гімназії цього року було присвячено пожежній безпеці. Програма заходів Дня цивільного захисту була цікавою і насиченою. Для учнів 5, 8, 9-х класів був проведений квест «Кращий знавець основ безпеки життєдіяльності», завдяки якому діти показали високий рівень компетентності та реагування у надзвичайних ситуаціях. Агітбригада 10-Б класу (керівник Бабур Н.О.) разом з педагогами Асташкіною О.П. і Гульком В.І. представили в актовій залі яскраву пізнавально-гумористичну програму КВК для гімназистів. Присутні мали змогу переглянути навчальний фільм «Коли ставка – життя. Дії при пожежі». Для проведення практичних навчань з надання першої домедичної допомоги та реанімації були запрошені представники Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста м. Києва, які поділились своїми знаннями та вміннями з учнями 9-х класів. Наступний етап заходу – комплексне об'єктове тренування. За сигналом «Увага всім!» було проведено оповіщення про «пожежу» в гімназії. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, згідно із планом евакуації покинули приміщення, ланка охорони громадського порядку не допустила скупчення учнів на сходових маршах та на виході їх із приміщення. Успішно співпрацювала з учасниками евакуації пожежно-рятувальна частина № 43. Пожежний розрахунок, що прибув до гімназії, продемонстрував можливості спеціальної пожежної техніки, способи пожежогасіння первинними засобами та пожежними гідрантами. А ті, хто бажав спробувати самостійно загасити вогонь за допомогою вогнегасників, теж мали таку змогу спробувати себе у ролі вогнеборців. На завершення заходу представники ДСНС наголосили присутнім на необхідності неухильного дотримання вимог протипожежної безпеки.

Прес-центр гімназії