Посвята в гімназисти

23 вересня відбулося традиційне свято – посвята в гімназисти . Членами великої гімназійної спільноти стали 156 учнів. Із словами настанови, добрими побажаннями   до юних гімназистів звернувся директор гімназії Гнатюк В.М., класні керівники Демиденко В.Д. (5-А кл.), Єршова К.М. (5-Б кл.),  Литвинюк Л.О. (5-В кл.), Большакова Н.М. (5-Г кл.), Гончар О.М. (5-Д кл.), помічники класних керівників – учні 10-Б класу . П’ятикласники дали обітницю відмінно вчитися, берегти і примножувати традиції  навчального закладу. Завершилося урочисте дійство концертом, який підготували для юних гімназистів старшокласники.

пресс-центр