Посвята у гімназисти і пісенний дарунок від О. Василенка

19 вересня відбулася посвята п’ятикласників у гімназисти. Гімназійна родина збільшилась на 158 учнів, адже саме стільки дітей успішно пройшли конкурсне випробування і стали учнями гімназії. З теплими словами вітання до юних гімназистів звернувся директор гімназії Гнатюк Володимир Миколайович, класні керівники, учні-наставники. Школярів та батьків привітав із посвятою в гімназисти народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Василенко. Українські пісні у виконанні артиста пройняті великою любов’ю до Вітчизни, вони зачарували присутніх майстерністю виконання, щирістю. П’ятикласники вітали О. Василенка квітами та іменною флешкою з логотипом гімназії. Слова вдячності лунали на адресу заступника директора з навчальної роботи К.Є. Кулик, яка організувала і провела свято. Ще довго батьки та учні ділитимуться враженнями та почуттями, адже така визначна подія буває тільки раз в житті.