Під Лесиним небом

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки в гімназії організовано проведення марафону «Під Лесиним небом», який триває з 22 лютого по 26 лютого. У цей період учні гімназії щодня долучаються до участі у певних заходах. Так, у понеділок вчителями кафедри української мови та літератури було проведено фотоквест з питань життя і творчості Лесі Українки «До тебе струна моя перша озветься». У вівторок вчителями історії та географії було проведено віртуальні мандрівки «Вояж з Лесею», де учні давали відповіді на запитання про міста і країни, якими мандрувала велика поетеса.  Середа була присвячена мистецькій сторінці. Тому в актовій залі усі охочі могли долучитися до літературних читань поезії Лесі Українки. А у четвер 25 лютого  учні 9-х класів провели науково-практичну конференцію «Ні, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!», присвячену висвітленню  її багатогранній діяльності.

Прес-центр гімназії № 283