Першовересень у козацькій гімназії !

Перший осінній день. Сонячний, спокійний, теплий. День знань, який з нетерпінням очікували учні гімназії, а особливо – п’ятикласники. Адже вони сьогодні уперше сядуть за парти у навчальному закладі, де досвідчені педагоги поведуть їх у Країну Знань. Директор гімназії, заслужений працівник освіти України, Гнатюк В.М. закликав учнів відмінними знаннями послужити Україні, стати патріотами своєї школи, міста, держави. На святі виступили директор Деснянської районної у м. Києві соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Альтман Дмитро Володимирович, заслужений працівник культури України, генерал-полковник Даценко Г.Г. Танці, пісні про Україну, вітання з нагоди 25-річчя з дня незалежності України, слова подяки героям АТО лунали, як обітниця бути ще міцнішими, єдиними, непоборними, коли ворог на нашій землі. Слова вдячності за організацію і проведення Дня знань прозвучали на адресу заступника директора з виховної роботи Швед М.А., Почесної варти Національної гвардії Північного територіального командування, усім учасникам цього пам’ятного дійства. А перший урок розпочавсь на тему « Розвиток патріотичних почуттів у підлітків та молоді». Фрагмент уроку бачимо на світлині у 6-Г класі, класний керівник Супрун Олена Михайлівна.

Оргкомітет