Першовересень у гімназійному колі

Першого вересня гімназія зустрічала учнів бадьорими мелодіями у виконанні естрадно-духового оркестру «Візерунки». В актовій залі цікаво і натхненно пройшов святковий захід Першого дзвоника на гімназійному колі під гаслом : «Україна – це Європа».

Флеш-моби, хореографічно-вокальні композиції виконали учасники вокальної хореографічної студії, старшокласники -  активні члени  Всеукраїнської громадської козацької дитячої організації «Дніпровська Січ».

З вітальним словом виступив директор гімназії , заслужений  працівник освіти України В.М. Гнатюк. Козацька старшина  озвучила  кодекс лицарської звитяги для учнів гімназії, наголосивши: «Прагни зробити Україну наймогутнішою європейською державою» і  пам’ятай: герої  Небесної сотні завжди на захисті європейських цінностей.

Завершилося свято на високій патріотичній ноті – хореографічною композицією у виконанні великої кількості учнів 6-7 класів: «Україна – це ми».

Прес-центр гімназії