Першовересень у гімназії

1 вересня у козацькій гімназії пройшло свято «День знань», на яке були запрошені учні 5-х класів та їх батьки. У святковій програмі взяли участь школярі козацької дитячої організації «Дніпровська Січ» - представники козацьких загонів Петра Дорошенка, Михайла Грушевського, група лідерів, яка за результатами минулого року виборола перемогу у конкурсі «Сподвижники козацького руху», учасники творчих студій «Струмок» та «Дзвін». Окрасою урочистої лінійки ставу естрадно-духовий оркестр «Візерунки, керівник Куліш О.П. Привітав присутніх директор гімназії, заслужений працівник освіти України Гнатюк Володимир Миколайович. На святі були присутні члени Наглядової ради Даневич П.М., Даценко Г.Г., Шатунов А.В. Представник національного рейтингу якості товарів та послуг нагородив гімназію експертним висновком «Кращий навчальний заклад 2017 року», а директора гімназії Гнатюка В.М. орденом «Гордість України» Дух свята спонукав присутніх бути відповідальними, гідно нести звання гімназиста.