ПедагогІчна рада

12 квітня 2021 р. в гімназії № 283 відбулось засідання педагогічної ради у форматі онлайн, темою якого було «Компетентнісна парадигма освіти в концепції Нової української школи: компетентний учитель – компетентний учень». У ході роботи розглядались такі питання:

• Концепти НУШ: ключові компетентності, ціннісні орієнтири, освітні результати.
  • Відмінності традиційного і компетентнісного навчання.
  • Формування суспільних цінностей у здобувачів освіти у процесі їх виховання та розвитку.
  • Методичні рекомендації для перевірки грамотності за технологією PISA (читацькі, математичні, природничі).
  • Спрямованість системи оцінювання на формування відповідальності за результат свого навчання, здатності до самооцінювання.

У підсумку зазначили, що  головна мета НУШ – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й виховуватиме інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.