«Ой ти, дівчино, з горіха зерня»…

До Дня святого Валентина в гімназії відбувся захід «Історія українського кохання», який підготували учні 10 класів. Старшокласники переконані, що кохання – це позачасове визначення сенсу життя, це вічний пошук, що є невід’ємною частиною етнопсихології та ментальності українця. Тому на сцені козацької гімназії звучали чудові зразки інтимної лірики І.Франка, Лесі Українки, П. Тичини, М. Рильського, В. Симоненка, Ліни Костенко.  Учні виконували ліричні пісні, підготували і вальс, і флеш-моб, і вокально-хореографічні композиції. На заході були присутні гімназисти, учителі, члени адміністрації. Учасників заходу привітав директор Гнатюк В.М.