Національна гвардія у козацькій гімназії

Напередодні Дня Перемоги в актовій залі гімназії пройшла зустріч з солдатами і офіцерами Національної гвардії України, яка відображала профорієнтаційну і національно-патріотичну складову. Захід мав назву «Роль Національної гвардії України у захисті державного суверенітету, прав і свобод громадян». Про будні гвардійців, їх озброєння, спортивні досягнення і навчальні заклади розповів старшокласникам офіцер Національної гвардії Щербина Віталій Миколайович. На слайдах учні побачили сучасну військову техніку, почули про роль Національної гвардії у забезпеченні громадської та державної безпеки, боротьбу з терористичними та злочинними організаціями. Заступник командира батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Кульчицького С.П. майор Воробйов розповів, що військовий підрозділ був сформований з майданівців, 90% яких раніше не мали жодного стосунку до військової служби. За час перебування в зоні АТО бійці батальйону стали справжніми професіоналами. Він звернувся до учнів виявляти патріотизм і вчитись захищати свою Вітчизну. Його підтримав підполковник Забенко О.І., старший солдат  Відазі Шахліяр. Від Національної гвардії завітали на зустріч з старшокласниками майор Пахалків М.І., сержант Єрмаков О.О., гранатометник Ткаченко О.С., офіцер Ліненко О.І., генерал козацтва Даневич П.М., учасник бойових дій в Афганістані, полковник Найдьонов В.О. Зустріч з нацгвардійцями викликала великий інтерес і зацікавленість учнів перед вибором майбутньої професії.