Музика – провідник миру

20 вересня на сцені козацької гімназії № 283 м. Києва до Всесвітнього дня миру відбувся благодійний концерт за участю Київського академічного муніципального оркестру та дитячого естрадно-духового оркестру «Візерунки». Ідея заходу – музика – провідник миру, а оркестр – виконавець музики миру . За підтримки Громадської ради Деснянської в м. Києві державної адміністрації та спілки ветеранів району на захід були запрошені ветерани АТО, члени їх родин, батьки та родичі учнів гімназії, які відстоюють незалежність України у зоні бойових дій на Сході, представники педагогічного колективу. У програмі звучала музика як класична, так й естрадна. Віртуозне естрадно-музичне шоу під керівництвом головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслава Коробка захоплювало дух, окрилювало. Ведуча та солістка концерту– заслужена артистка України – Наталя Заболоцька полонила глядачів красою голосу, майстерністю виконанням. У дійстві брали участь солісти оркестру: Павло Палійчук – лауреат міжнародних конкурсів, фіналіст шоу «Голос країни», Віра Багринець – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів – сопрано, Анастасія Жбанкова – лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів – естрадний вокал. Поєднання двох оркестрів – професійного й аматорського – дорослого й дитячого – вразила присутніх задушевністю. Учасники естрадно-духового оркестру «Візерунки» відчували себе іменинниками . Оплески, дружні, завзяті, – це визнання їх праці, старань. Вдячні погляди і дітей, і батьків зупинялися на постаті Олександра Пилиповича Куліша, адже це його безпосередня заслуга у створенні естрадно-духового оркестру «Візерунки», який нині є лауреатом районних та міських конкурсів.

Прес-центр гімназії