Моя країна – Україна Знаємо права – виконуємо обов’язки

20 листопада у Всесвітній день дитини у гімназії відбувся правовий захід «Знаємо права – виконуємо обов’язки». Учні 9 класів у цікавій формі наголосили про права дитини на життя, освіту, медичну допомогу, дозвілля, турботу, відпочинок, захист від насилля тощо.

На сцені працював «власний комітет захисту дітей», який розглянувши кілька справ (костюмовані сценки  про порушення прав дівчинки на ім’я Попелюшка, про власну думку і репутацію інших людей, про важку підневільну працю і тимчасову допомогу з обслуговування власних потреб, робив висновки, наголошуючи чи є порушення і в чому, чи вони відсутні).

Старшокласники підготували флеш-моби, тематичні слайди. подумали про костюми. Захід відвідали старшокласники, вчителі. батьки.

Прес-центр гімназії