Міжнародна конференція

20 грудня у козацькій гімназії працювала секція Міжнародної науково-практичної конференції «Виховання учнівської та студентської молоді на козацько-лицарський традиціях та сучасних героїчних прикладах Майдану, Небесної Сотні, воїнів ООС».

Відбулась дискусія учасників конференції щодо шляхів виховання дітей та молоді в сучасних умовах.

У виступах професора, доктора педагогічних наук Руденка Ю.Д., учителя історії Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості Шевченка В.В., директора Малютянської ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинського району Київської області Бондар Л.І., директора Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна» звучала стурбованість за відсутність об’єднуючого центру науки, освіти, громадських організацій.

Поділились досвідом роботи з учасниками конференції директор гімназії Гнатюк В.М., заступник директора Швед М.А., учителі Гончар О.М., Радецька Т.Д., Дейнека Н.С., Демчик С.М., Гриненко Н.В., Гулько В.І., , лідер учнівського самоврядування Сірак Яна.

Присутнім учні гімназії показали патріотичний захід «Народ мій є, народ мій завжди буде, Ніщо не перекреслить мій народ»