Книги і мотанки – найкращий подарунок до Великодня

У козацькій гімназії вже стало доброю традицією разом із газетою «День» готувати подарунки для освітніх закладів України.

От і цьогоріч учні гімназії активно підлючились до просвітницької акції благодійного фонду «День» «Розумний Великодній кошик». Глава фонду Гриценко М.С. запропонував учням створити 30 мотанок, до яких підготувати Великодні вітання.

27 березня 2018 р. відбулася зустріч козачат з Миколою Семеновичем, який передав гімназії книжки газети «День» і отримав мотанки з вітальними листівками з такими побажаннями:

Дорогі наші земляки

славетного Закарпаття!

Учні гімназії № 283 міста Києва     вітають Вас із Великодніми святами!   Передаємо Вам мотанку як знак нашої любові, поваги, шани і бажаємо мирного неба, світлого Воскресіння, родинного тепла і щастя. Хай наша мотанка оберігає Вас від підступних ворогів і злих недругів. Хай лікує Ваші серця тихою молитвою про неповторну красу нашої матері-України і  незглибимі душі наших отчих світильників від Ярослава Мудрого до В’ячеслава Чорновола.

Тиснемо Вашу руку і пропонуємо дружбу та спілкування.

02232, Київ, вулиця

К. Данькевича,13 гімназія № 283, sh283@ukr.net,

Учні гімназії чекають на відповідь навчальних закладів Закарпаття і мають надію на тісну співпрацю та дружбу.