Герої Майдану

20 лютого учні Козацької гімназії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, створили виставки юних художників «Герої не вмирають», а також прийшли на уроки із символічним Ангелом пам’яті на одязі. У цей день учні гімназії стали учасниками Уроку пам’яті «Майдан стоїть в душі і серці», який підготували гімназисти 6-В, Д класів (класні керівники Гриненко Н.В., Марухненко О.І.). На заході були присутні директор гімназії, учасники ООС, батьки, педагоги.

Юні українці продемонстрували свідоме ставлення до історії країни. Зокрема, учні козацького загону імені В’ячеслава Веремія ще раз згадали у своїх виступах мужнього месника.  Це журналіст, який не стояв осторонь подій, що відбувалися на Майдані взимку 2014 року. 19 лютого його було смертельно поранено. Він кілька днів не дожив до свого дня народження – 22 лютого. В.Веремій удостоєний звання Героя України та нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України».

У дійстві до Дня Небесної Сотні на екрані відтворили документальну відеохроніку, звучали музичні композиції, показали  слайди перебігу тих трагічних днів, коли  тисячі  простих українців стали солдатами свого народу. На фоні імпровізованої барикади глядачі усвідомили наскільки нерівною була боротьба. Сила – проти гарячого серця. Зло – проти добра. Куля – проти мрії. Хвилиною мовчання вшановали всіх, хто віддав життя за волю, зо долю, за незалежність і свободу рідної України.