Герої Крут – символ жертовності

29 січня у козацькій гімназії відбувся захід до Дня пам’яті героїв Крут «Крути – наша слава, наша історія. Впало 300 – встають мільйони», - так звучала назва уроку пам’яті, який провели учні 7-Б, 8-А класів класні керівники Данилова Н.В. та Демиденко В.Д. Зосереджені, схвильовані нинішні гімназисти віддали дань пам’яті українським героям, назвавши їх  українськими соколами  і символом жертовності. На заході були присутні батьки – учасники АТО, рідні учнів, які підтримали виступ козачат, орендувавши військову форму минулих років. Подвиг героїв Крут повторили наші сучасники – «кіборги», захисники Донецького аеропорту уже у 21 столітті.