День Знань у козацькій гімназії

16 травня 2018 року у гімназії відбулося традиційне свято Знань «Афіна Паллада вшановує». Гімназія вітала найрозумніших, найталановитіших, найсміливіших – переможців Всеукраїнських олімпіад, МАН, конкурсів, спортивних змагань, художньої самодіяльності. На святі була присутня перший заступник начальника Управління освіти Деснянської районної в  місті Києві державної адміністрації Шурко О.В., голова батьківського комітету Шевченко Марина Леонідівна. Учні отримали дипломи, грамоти, солодощі. З вітальним словом до присутніх звернувся директор гімназії, заслужений працівник освіти В.М. Гнатюк.  Номінантами за підсумками 2017-2018 навчального року стали:

номінація «Сподвижники козацького руху» - рада лідерів гімназії; номінація «Інтелект року» Ракочий Богдан, 9-Д клас, Лендел Олександра, 9-В клас; номінація «Ерудит» Сухонос Даніїл, 10-Г клас, Кириченко Анастасія, 8-А клас;

номінація «Юний науковець» Шиліна Вікторія, 10-Б клас, Басюк Дар’я, 9-Б клас; номінація «Знання і творчість» - Рахновецька Владислава, 9-В клас; номінація «Обдарованість року» - Герасименко Денис, 11-Б клас; номінація «Кращий спортсмен» - Стеценко Юлія , 11-А клас; номінація «Відкриття року» Зінькова Валентина, 8-А клас, Ревера Юлія, 6-В клас; номінація «Отаман року» - Єфімова Анастасія, 9-Г клас; номінація «Актор року» - Зав’ялова Дарина, 9-Д клас; номінація «Золотий мікрофон» Оробчук Катерина, 9-Д клас, Пасічник Ольга, 11-Б клас; номінація «Талант і творчість» - гурт «Любисток», 8-Г клас; номінація «Режисер-оператор року» - Пузема Денис, 11-Б клас; номінація  «Активна життєва позиція» - Мельничук Яна, 11-Б клас.

Оголошена подяка таким учням:

1) за високу результативність з предметних олімпіадах, МАН, конкурсів: Мельничук Ірині, 9-А клас,  Кунді Марії, 11-В клас, Сівковській Катерині, 10-Б клас, Городенко Марії, 11-Г клас, Сірак Яні, 8-В клас, Литвинюк Анастасії, 10-Б клас, Мамці Юлії, 8-В клас, Кекух Софії, 9-В клас, Титаренко Ірині, 10-Г клас, Рудній Катерині, 9-Г клас;

2) за активну життєву позицію, популяризацію національного вокального мистецтва: учням  8-А класу (класні керівники Персікова І.М., Троценко О.М.);

3) за високу результативність у спортивних змаганнях, конкурсах: Михайленко Олександру, 11-А клас, Табаченку Денису, 11-А клас, Сокол Анні, 7-А клас.

Солодкі призи отримали переможці конкурсів «Київський вальс», «Мій родовід», Петра Яцика, поетична весна, «Десняночка», «Козацькому роду нема переводу», театральний колектив школи акторського мистецтва, команда з волейболу та інші.

Організатором свята стала заступник директора з навчальної роботи К.Є. Кулик.