День знань у гімназії

19 травня у нашій гімназії вітали найрозумніших, найдотепніших, найсміливіших, одним словом - найталановитіших учнів. Протягом навчального року  гімназисти показали вагомі результати. Так, у Всеукраїнських предметних олімпіадах  переможцями районного етапу стали 186 учнів, а міського – 18 учнів. У науково-дослідницькій роботі МАН на районному конкурсі-захисті здобули перемоги 45 учнів, а на міському – 17 учнів. Переможцями гімназійного конкурсу «Обдарованість року» стали учні, що показали найбільшу результативність у районних та міських олімпіадах і конкурсах:

Кучін Владислав, 9 клас (номінація «Гордість гімназії»);

Городенко Марія, 9 клас (номінація « Інтелект року»);

Сівковська Катерина, 8 клас (номінація «Інтелект року»);

Герасименко Денис, 9 клас (номінація «Ерудит»);

Школьна Елізабет, 11 клас (номінація « Юний науковець»);

Третякова Анастасія, 11 клас (номінація «Талант і творчість»);

Діркач Дарія, 11 клас (номінація «Отаман року»);

Твардовський Валентин, 11 клас ( номінація « Найкращий спортсмен»).

Також учні гімназії стали переможцями у найрізноманітніших інтелектуальних, мистецьких, спортивних, військово-спортивних та туристських конкурсах. З вітальним словом до учнівської молоді звернувся директора гімназії, заслужений працівник освіти України В.М. Гнатюк. Випускники гімназії передали факел знань п’ятикласникам з побажаннями продовжувати традиції гімназії.

Вітаємо ще раз усіх зі святом і бажаємо нових досягнень, перемог та звершень у житті.

Свято організувала і провела заступник директора з навчальної роботи Сівковська Л.О., допомагала – радник МАНу Дьоміна М.В.