День знань 2015

І знову Першовересень зібрав школярів за парти. У козацькій гімназії свято проходило надзвичайно урочисто.

Лунали пісні, хвилювали серце танці, западали у душу слова про рідну землю – Україну, про мир і спокій, про дружбу і освіту. Особливістю свята був виступ народного артиста України, золотого голосу України Олександра Василенка з піснею «Ой ви славні козаченьки».

Почесна варта Національної гвардії Північного територіального командування дивувала усіх присутніх своєю виправкою і урочистим кроком під час внесення Державного прапора України на територію лінійки. Академією патріотизму назвав гімназію заслужений працівник культури України, генерал-полковник ВГКДО «Дніпровська Січ» Даценко Г.Г.

Свято підготувала заступник директора з виховної роботи Швед М.А., тому слова вдячності звучали на її адресу з уст директора гімназії. Розпочалось навчання, а попереду стільки всього незвіданого, цікавого, захоплюючого! У добру путь, дорогі школярі! Прес-центр