Білий голубе миру, пам’ятай про Україну

21 вересня учні гімназії № 283 прилучилися до заходів у Міжнародний день миру. Вранці на подвір’ї і коридорах навчального закладу були організовані флешмоби учнями 7-х класів, а також лідерами-членами Ради козацької старшини гімназії, класними керівниками. Представлена виставка робіт юних художників. А гаслом цього дня були прості і зрозумілі кожному слова: «Діти України за мир», «Я хочу миру на землі». В актовій залі відбувся захід «Білий голубе миру, пам’ятай про Україну». Активні учасники ВГКДО «Дніпровська Січ» спонукали замислитися над тим, що кожен з нас робить заради миру і злагоди у нашій незалежній Україні. Білокрилими птахами злетіли у вись слова:

«Хай Україна прекрасна моя

Мирно і гідно квітує».

«Усі ми – єдина держава».

«Хай буде мир у небі голубому».

На заході були присутні учні гімназії, батьки, учителі, члени адміністрації.

Подякувала класним керівникам, юним артистам за таке незабутнє свято заступник директора з виховної роботи М.А. Швед.