ВСТУП УЧНІВ ДО 5-ГО КЛАСУ

ВСТУП УЧНІВ ДО 5-ГО КЛАСУ у 2016 році

ОГОЛОШЕННЯ

Гімназія № 283 (вул. Данькевича, 13) оголошує набір учнів до чотирьох 5-х класів.

Учні проходять вступне випробування:

українська мова – диктант, додаткове завдання

математика – тестування.

Для вступу необхідно у файлі подати: заяву батьків, копію табеля за перший семестр, зошит в лінійку і в клітинку та три фотокартки (3х4) у каб. № 129 (перший поверх). У заяві необхідно вказати, до яких навчальних предметів є здібності у дитини.

Зазначені документи батькам не повертаються.

Документи приймаються у середу та четвер з 13 квітня з 15 00   до 19 00 .

Останній день прийому документів 19 травня 2016 року.

Гімназія № 283 у середніх і старших класах має можливість навчати учнів за такими профілями:

математичний;                                          екологічний;

іноземної філології;                                 географічний

У гімназії діє Всеукраїнська громадська козацька дитяча організація «Дніпровська Січ».

Активно працюють гуртки «М’яка іграшка», «Вишиванка», туристичний клуб «Меридіан», театральний колектив «Дзвін», хореографічна студія, спортивні секції, естрадно-духовий оркестр та інші.

За бажанням батьків буде працювати група продовженого дня.

День   відкритих   дверей   у гімназії №   283   буде  проводитись 13 квітня о 14 30  (збір батьків у актовій залі гімназії).

Запрошуємо до нашої гімназії