Лист адміністрації
Київська гімназія № 283
ВГКДО "Днiпpовська Сiч"
Опитування
Як ви знайшли нас?

Про нас

                                                                                                    Педагогічний колектив гімназії


У першому ряду зліва направо учителі:
Бут А.О. (англійська мова), Сівковська Л.О. (українська мова та література),
Литвинюк Л.О. (українська мова та література), Фомічова Т.А. (математика), Швед М.А. (заступник директора з виховної
роботи), Ядвижина В.Ф. (заступник директора з навчальної роботи), Гнатюк В.М. (директор), Кулик К.Є. (заступник директора
з навчальної роботи), Мухіна-Швець Н.А. (заступник директора з навчальної роботи), Данилюк Т.А. (англійська мова),
Якименко О.С. (математика), Дробишевська С.М. (образотворче мистецтво), Єршова К.М. (українська мова та література).


У другому ряду зліва направо учителі:
Ставнічук В.І. (українська мова та література), Корнієнко О.П. (фізичне виховання), Єрмакова І.Д. (математика),
Голютяк Т.М. (математика), Кузьменко Н.В. (хімія), Троценко О.М. (світова література), Шиліна Н.В. (географія),
Рудкова А.А. (англійська мова), Большакова Н.В. (географія), Єгорова О.В. (фізика), Ільчук Н.В. (біологія),
Камінська О.М. (обслуговуюча праця), Євтушенко О.С. (музичне мистецтво), Процик М.А. (англійська мова).


У третьому ряду зліва направо учителі:
Любенко А.М. (англійська мова), Радецька Т.Д. (українська мова та література), Кучерук Г.А. (світова література),
Мельниченко В.С. (історія), Ачкасова О.М. (англійська мова), Неділько О.С. (історія), Романюк Р.О. (географія),
Костюк М.В. (завідувачка бібліотекою), Гончар О.М. (англійська мова), Панченко Т.Д. (світова література),
Гулько Л.В. (німецька мова), Демиденко В.Д. (українська мова та література), Глава З.І. (фізика), Даневич С.М. (математика),
Дейнека Л.Ф. (математика), Усата А.Б. (історія).


У четвертому ряду зліва направо учителі:
Бабур Н.О. (практичний психолог), Лопух Н.С. (біологія), Данилова Н.В. (математика), Асташкіна О.П. (захист Вітчизни),
Усиченко Н.Д. (англійська мова), Біленчук І.М. (українська мова та література), Яременко С.В. (німецька мова),
Гулько В.І. (захист Вітчизни), Шевчук С.О. (інформатика), Корабельська І.І. (англійська мова), Харчук О.О. (соціальний
педагог), Єршов О.В. (технічна праця), Шевченко О.І. (англійська мова), Дьоміна М.В. (українська мова та література),
Єршов В.В. (технічна праця).