Музыка та малювання

Духовне життя дитини повноцінне лише тоді,коли вона живе у світі гри, казки, музики,фантазії, творчості.

Учитель музичного мистецтва Персикова I.М.

Урок музики у гімназії — це урок мистецтва, де кожний елемент викликає зацікавленість у школярів. Музика сприймається як відображення самої суті людського самовідчуття, переживання людини. Завдання учителя навчити учнів сприймати її, оцінювати, відсіювати непотрібне, зайве й отримувати естетичну насолоду від спілкування з музичними творами.

Учитель образотворчого мистецтва Дробишевська С.М.

У гімназії на уроках образотворчого мистецтва не тільки вчать малювати, а любити й цінувати те, що створено поколіннями нашого народу. Саме тому учнів залучають до процесу творення цінностей, які подарувала їм рідна земля. Основна мета уроків образотворчого мистецтва — розбудити те, що «спить» в кожній дитині, розвивати почуття прекрасного, навчити бачити і любити красу рідної природи, створювати неповторний і чарівний світ радості і щастя.

Малюнок ,,Любiть Украiну"

Бабур Тетяни

Малюнок ,,Не покидай мене у мрiях"

Мельниченко Таiсii