Гнатюк Володимир Миколайович

директор гімназії, заслужений працівник освіти України,

кандидат педагогічних наук, головний отаман Всеукраїнської громадської козацької дитячої  організації «Дніпровська Січ», депутат Деснянської районної у м. Києві ради трьох скликань, лауреат Всеукраїнської літературної премії імені Олександра Олеся, лауреат премії імені  Івана Огієнка в галузі  освіти, член Ради Українського козацтва при Президентові України, член робочої групи з питань патріотичного виховання молоді при Апараті Ради Національної безпеки і оборони України, кавалер ордена «За заслуги»,  нагороджений Грамотою Верховної Ради України, орденами Української православної церкви: святого рівноапостольного князя Володимира Великого, святих Кирила і Мефодія, преподобних Нестора Літописця, Агапіта Печерського, знаками: Київського міського голови – «Знак пошани», Міністерства освіти і науки України – «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», ювілейними медалями внутрішніх військ МВС України, лауреат пісенного конкурсу Національної радіокомпанії України «Прем’єра пісні», лауреат загальноукраїнського рейтингу професійних досягнень «Лідер України». Член Національної спілки письменників України.

Автор численних науково-методичних статей та досліджень:

Управління системою національного виховання учнів. - К.: Сталь, 2006. – 312 с.;

Національна школа – Київська гімназія № 283. Минуле. Сучасне. Майбутнє. – К.: Поліграфкнига, 2004. – 160 с.;

Козацько-лицарський гарт дітей та молоді. – К.: ВТО «Типографія від А до Я»,  2008. – 200  с.; поетичних книг:

Твоє ім’я вже сходило в мені. – К.: Просвіта, 1999. – 104 с.;

Небо і крила. – К.: Поліграфкнига, 2001. – 126 с.;

Зоряні побачення. – К.: Новий друк, 2007. – 80 с.;

Малюнки на склі. – К.: ВТО «Типографія від А до Я», 2010. – 96 с.