Бухгалтерiя та iдальня

Нова формула фiнансування

Головний бухгалтер Бiлановська Г.М. (у центрi).

Бухгалтери:

Кудлiнська Л.С.

Мармелюк О.М.

Бухгалтерія гімназії з 1991 року перейшла на самостійний баланс та бухгалтерський облік. У нових умовах господарювання додаткові позабюджетні кошти сприяють покращенню матеріально-технічної бази гімназії, наукового і методичного забезпечення, впровадженню у навчально-виховний процес нових проектів і програм, відзначенню переможців олімпіад, змагань, наукових робіт, відмінників навчання цінними подарунками та грошовими стипендіями.

У їдальні гімназії

Директор КП ,, Школяр" Шестакова К.Ю.

Iнспектор по харчюванню Пастушенко Т.П.

Шляхи до збереження здоров’я дитини приводять до якісного, збалансованого, здорового харчування. Регулярні консультації батьків щодо раціонального харчування дітей, бесіди з учнями про здорову і корисну їжу, дегустація нових страв спрямовані на задоволення усіх побажань батьків і дітей.