« 1 2 3 4 5 6 7 ... 40 41 »
Тиждень англійської мови

З 8 по 12 лютого у гімназії проводилися заходи до тижня англійської мови. Учні у цікавій формі вдосконалювали знання, вміння та навички, отримані на уроках.

Тиждень німецької мови

З метою удосконалення знань, умінь і навичок, набутих на уроках, підвищення мотивацїі до вивчення німецької мови та розвиток творчих здібностей учнів в Козацькій гімназії було проведено Тиждень німецької мови. У цьому році предметний тиждень пройшов результативно, цікаво і творчо.

Переможці районних конкурсів «Омбудсмен» та «Мій родовід»

Нині ми нагороджували дипломами І-ІІІ ступенів і вітали переможців районних конкурсів «Омбудсмен» та «Мій родовід». Метою залучення учнів до таких заходів є формування у них почуття власної гідності, посилення громадянського та національно-патріотичного виховання, розвитку творчого потенціалу.

Переможці І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

У грудні 2020 року Управлінням освіти Деснянської РДА було організовано і проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої академії наук України у форматі онлайн. Наші гімназисти разом з педагогічними керівниками представили свої дослідницькі роботи проблемно-пошукового характеру, що відображали результати власних досліджень, відповідно до вікових інтересів.

День Соборності України

Учні козацької гімназії №283 вітають усіх патріотів рідного краю з Днем Соборності України.

Зміними країну разом.

Світ довкола нас

Основною метою проведення тижня біології та хімії є виявлення інтересу учнів до природничих наук.