« 1 2 3 4 5 6 ... 40 41 »
До уваги батьків

http://gymnasium-283.at.ua/index/distancijne_navchannja/0-315До уваги батьків! Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки м. Києва від 19.03.2021 р. № 47 «Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2» навчальний процес у гімназії для учнів 5-11 класів розпочинається після весняних канікул 25 березня 2021 року з використанням технологій дистанційного навчання.

Вісники з уроків

вісники з уроків

Декада партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом». Підсумки мистецького марафону «Іду з дитинства до Тараса»

З нагоди вшанування Шевченківських днів у гімназії № 283 було проведено ряд заходів до мистецького марафону «Іду з дитинства до Тараса».

Весна надії і сподівань…

У рамках декади та партнерства «Творимо майбутнє разом» козацька гімназія № 283 організувала благодійну акцію для воїнів ООС «Весна надії й сподівань».

Тиждень зарубіжної літератури

Березень розпочався в гімназії з предметного тижня зарубіжної літератури. Зараз актуальним є питання щодо доручення дітей до читання і формування у них читацьких компетентностей.

Під Лесиним небом

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки в гімназії організовано проведення марафону «Під Лесиним небом», який триває з 22 лютого по 26 лютого. У цей період учні гімназії щодня долучаються до участі у певних заходах.