« 1 2 3 4 5 ... 38 39 »
Весна надії і сподівань…

У рамках декади та партнерства «Творимо майбутнє разом» козацька гімназія № 283 організувала благодійну акцію для воїнів ООС «Весна надії й сподівань».

Тиждень зарубіжної літератури

Березень розпочався в гімназії з предметного тижня зарубіжної літератури. Зараз актуальним є питання щодо доручення дітей до читання і формування у них читацьких компетентностей.

Під Лесиним небом

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки в гімназії організовано проведення марафону «Під Лесиним небом», який триває з 22 лютого по 26 лютого. У цей період учні гімназії щодня долучаються до участі у певних заходах.

Тиждень англійської мови

З 8 по 12 лютого у гімназії проводилися заходи до тижня англійської мови. Учні у цікавій формі вдосконалювали знання, вміння та навички, отримані на уроках.

Тиждень німецької мови

З метою удосконалення знань, умінь і навичок, набутих на уроках, підвищення мотивацїі до вивчення німецької мови та розвиток творчих здібностей учнів в Козацькій гімназії було проведено Тиждень німецької мови. У цьому році предметний тиждень пройшов результативно, цікаво і творчо.

Переможці районних конкурсів «Омбудсмен» та «Мій родовід»

Нині ми нагороджували дипломами І-ІІІ ступенів і вітали переможців районних конкурсів «Омбудсмен» та «Мій родовід». Метою залучення учнів до таких заходів є формування у них почуття власної гідності, посилення громадянського та національно-патріотичного виховання, розвитку творчого потенціалу.