« 1 2 3 4 ... 32 33 »
День святого Миколая в гімназії

Творчість учнів

В рамках декади «STEAM-fest» 13 листопада в гімназії була проведена виставка учнівських робіт. Свою ерудицію, творчі навички продемонстрували учні 5-8 класів.

Світ поетичного слова

13 грудня у день святого Андрія до гімназії завітали члени Національної спілки письменників України Оксана Кротюк і Наталка Поклад. Вони зустрілися з учнями гімназії  і розповіли їм про магію слова, познайомили їх з таємницями красного письменства.

Декада просвітницьких заходів

1. Виїзна лекція працівників Національного музею українського народного декоративного мистецтва "Українське вбрання у скарбниці усної народної творчості" - 12 листопада 2019 року (вівторок)

30 років Козацькій гімназії!

У вересневі дні 1989 відкрилась середня загальноосвітня школа № 283  щоб навчати, виховувати покоління за поколінням свідомих громадян, щирих патріотів, небайдужих українців. Зараз це гімназія. Сьогодні їй 30. Це 2478 випускників, серед, яких 252 учнів закінчили навчальний заклад із золотими та срібними медалями. Школою завжди керував і керує  понині – далекоглядний наставник на життєвій ниві, невтомний, самовідданий трудівник Гнатюк Володимир Миколайович.

Нове поповнення у гімназії

Традиційне свято посвяти в  гімназисти відбулось 11 вересня.