« 1 2 3 4 ... 39 40 »
Історія України і державотворення

Вітаємо ученицю 10-А класу гімназії № 283 Шастун Ярину та вчителя історії Неділько Олену Сергіївну із перемогою на 4-му (підсумковому) етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення».

Звитяга юних мовознавців

Гімназія гордиться своїми учнями, особливо тоді, коли вони посідають високі місця на Всеукраїнських марафонах і конкурсах.

Чи можна було запобігти Чорнобильській катастрофі? 35 років потому

Проектна робота з фізики «Чи можна було запобігти Чорнобильській катастрофі?
35 років потому»

ПедагогІчна рада

12 квітня 2021 р. в гімназії № 283 відбулось засідання педагогічної ради у форматі онлайн, темою якого було «Компетентнісна парадигма освіти в концепції Нової української школи: компетентний учитель – компетентний учень».

Вчимося дистанційно

З понеділка 05.04.20201 р., як і у всіх навчальних закладах міста Києва, в гімназії № 283 ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району продовжується освітній процес з використанням  технологій дистанційного навчання.

Весняні овації для найкращих музик гімназії

Учні гімназії № 283, активні учасники естрадно-духового оркестру «Візерунки»під керівництвом Олександра Пилиповича Куліша взяли участь у VI Міжнародному онлайн фестивалі-конкурсі народного мистецтва «Флояра», який  проходив в Одесі 12-14 березня цього року.