Лист адміністрації
Київська гімназія № 283
ВГКДО "Днiпpовська Сiч"
Опитування
Як ви знайшли нас?

Новини

1 2 3 ... 39 40 »
Посвята у гімназисти

      17 вересня незвичайна подія – ми урочисто приймали до гімназійного братства учнів п’ятих класів. А цього року їх немало! Гомінки, спортивні, активні, допитливі і дуже привабливі!

Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в гімназії було проведено «Тиждень фізичної культури та спорту», у рамках якого було організовано чимало цікавих заходів: 

Ми діти твої, Україно

 «Ми діти твої, Україно» - під таким гаслом  у козацькій гімназії № 283  відбулось святкове засідання  до Всеукраїнського Дня знань для учнів 5-их класів. 

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника: «Гімназія-оберіг дитинства й знань» відбулося 29 травня у затишному дворику гімназії №283 за участю випускників 11 класів, естрадно-духового оркестру «Візерунки», творчих груп козацьких загонів - активних учасників ВГКДО «Дніпровська Січ».

Віншуємо переможців

21 травня 2021 року відбулося традиційне загальногімназійне свято «Афіна Паллада вшановує». Вітання та нагороди приймали юні гімназисти, які своїми знаннями, інтелектом, спортивними досягненнями примножують славу нашої гімназії. А їх було чимало.

Перемоги юних амбасадорок

Вітаємо фіналісток ІV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук - Кириченко Анастасію та Горчакову Євгенію, учениць 11-х класів гімназії № 283, які вибороли перші місця у секціях «Педагогіка» та «Українська мова».